SEMI та Messe Muenchen India об’єднують зусилля для проведення SEMICON India

0
136

Messe München India, індійська дочірня компанія Messe München GmbH і провідний організатор виставок в Індії, і SEMI, глобальна галузева асоціація, яка сприяє зростанню 3000 компаній-членів і допомагає напівпровідниковій промисловості розгортати новітні технології в усьому світі, офіційно підписали підписи угода про партнерство для розміщення експозицій SEMICON India. Подія буде проходити спільно з Electronica India та Productronica India, таким чином створивши єдину найбільшу платформу Південно-Східної Азії для демонстрації останніх досягнень у галузі електроніки та напівпровідників.

Співпраця стала результатом попередніх оголошень від India Semiconductor Mission (ISM) на заході SemiconIndia 2023 у Гандінагарі, а згодом на заході SEMICON India під час Electronica India та productronica India 2023 у Бенгалуру, що свідчить про значний крок вперед. у розвитку внутрішньої напівпровідникової екосистеми Індії та підключенні її до світової промисловості.

Індія стала привабливим місцем для виробництва та закупівлі напівпровідників завдяки швидкому зростанню внутрішнього ринку, попиту на сучасну електроніку, включаючи електромобілі, і швидкому розвитку ланцюга постачання машин, компонентів, складання, тестування та багатьох інших спеціалізованих продукти та послуги.

Даючи уявлення про можливості, які чекають на учасників SEMICON India, Бхупіндер Сінгх, генеральний директор, Messe Muenchen India, сказав: «Сьогодні попит на напівпровідники в Індії оцінюється в 24 мільярди доларів, і до 2030 року це, ймовірно, стане можливістю в розмірі 110 мільярдів доларів. Це пояснює ініціативи глобальних напівпровідникових компаній вийти на ринок Індії. Як організатори найбільшої в Південній Азії виставки електроніки – electronica India та productronica India, ми раді співпрацювати з SEMI над проведенням SEMICON India. Це буде життєво важлива подія для індустрії напівпровідників в Індії, забезпечуючи платформу для компаній у всій напівпровідниковій екосистемі для демонстрації своїх найновіших продуктів і технологій, а також для спілкування з потенційними клієнтами та партнерами. Ми впевнені, що SEMICON India відіграватиме ключову роль у розвитку вітчизняної екосистеми напівпровідників».

Щодо SEMICON India, Аджіт Маноча, президент і генеральний директор SEMI, сказав: «Враховуючи сильні сторони індійської економіки, урядова місія India Semiconductor є відкритим запрошенням до світу виробляти та постачати напівпровідники в Індії. Від підтримки політики до наявності талантів і привабливого попиту, Індія має всі елементи для успіху в проектуванні та виробництві напівпровідників. Країні сьогодні потрібен зрілий і стійкий ланцюжок поставок, здатний реагувати на експоненційний попит. SEMICON India стане місцем, де всі зацікавлені сторони збираються разом і будують взаємовигідні партнерства для розвитку екосистеми в Індії. Таким чином, ми раді прийняти SEMICON India разом із нашими давніми партнерами Messe München».

SEMICON India надасть індійським напівпровідниковим та електронним компаніям доступ до глобального виробництва напівпровідників та електроніки та ланцюга постачання проектування, таким чином інтегруючи ланцюжки створення вартості напівпровідників у верхній та нижній течії. Крім того, він забезпечить платформу для участі зацікавлених сторін у важливих ініціативах у таких сферах, як Розвиток робочої сили, Стійкість та Управління ланцюгом поставок для сприяння розвитку галузі.

Про цю співпрацю з SEMI, д-р Райнхард Пфайффер, генеральний директор , Messe München, сказав: «Сьогодні світові виробники прагнуть диверсифікувати свої ланцюги поставок, і Індія пропонує світу унікальну можливість у цьому відношенні. У нас було успішне партнерство з SEMI у проведенні SEMICON Europa в Мюнхені, і рішення про спільне розміщення SEMICON India є природним продовженням цього партнерства. SEMICON India обіцяє стати енергійним місцем зустрічі ідей і новаторів із світової індустрії, і я дуже радий бачити, як ця платформа сприяє розвитку екосистеми в Індії».

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я