MACOM оголошує про смерть Джона Окампо, голови ради директорів

0
50

З великим сумом компанія MACOM Technology Solutions Holdings, Inc. («MACOM») (Nasdaq: MTSI) повідомляє про смерть Джона Окампо, голови ради директорів («Рада»). Внесок Джона в напівпровідникову промисловість, освітні заклади та благодійні організації допоміг зробити світ кращим.

Джон працював директором і головою правління з моменту заснування MACOM у березні 2009 року. Джон був співзасновник і президент GaAs Labs, LLC («GaAs Labs»), інвестиційної компанії в технології. До створення GaAs Labs Джон був співзасновником Sirenza Microdevices, Inc. («Sirenza»), постачальника радіочастотних напівпровідників і компонентів для комунікаційного, аерокосмічного та оборонного ринків, зареєстрованого на Nasdaq. Керуючи Sirenza шляхом успішного IPO та остаточного продажу RF Micro Devices, Inc., Джон обіймав ключові посади, зокрема як президента та головного виконавчого директора Sirenza, головного технічного директора та голови.

«Ми перемогли із сумом», – сказав Стівен Г. Дейлі, президент і головний виконавчий директор MACOM. «Джон був людиною цілісності, допитливості, розуму, співчуття та щедрості. Він був наставником і другом, і за ці роки ми всі отримали від нього багато безцінних уроків. Смерть Джона глибоко відчує MACOM і багатьох людей і життя, на які він вплинув. Від імені Правління та всіх співробітників MACOM я хотів би висловити наші найглибші співчуття Сьюзан Окампо та їхнім родинам і друзям у цей важкий час».

Источник: electronicproducts.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я