Sierra Space і IBM підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо технологій і програмного забезпечення, пов’язаних з космосом

0
293

Зокрема, вони планують координувати робоче навантаження астронавтів за допомогою технології аналізу та збору даних Sierra Space. Вони також передбачають “створення цілісної технологічної платформи в космосі” для підтримки хмарних обчислень на низькій навколоземній орбіті (LEO) і забезпечення операцій місії.

AI

Сьєрра підкреслив потребу в галузевому досвіді для вирішення проблем у космосі.

“Ефективні гібридні космічні платформи дозволять нам отримувати раніше невикористану цінність із зростаючої кількості даних, створених у космосі,&#8221 ; генеральний директор компанії Том Віс.

“Разом ми будемо використовувати захищений штучний інтелект для створення нових можливостей для Sierra Space, IBM, ширшої орбітальної екосистеми та нової космічної економіки.”< /p>

Меморандум про взаєморозуміння

Що стосується Меморандуму про взаєморозуміння, IBM передбачає зростання “надійної космічної економіки” на низькій навколоземній орбіті та за її межами.

“У космосі існує необмежений потенціал для майбутнього людства,” сказав Наїм Альтаф, технічний директор IBM Space. “Ми вважаємо Sierra Space головним лідером і партнером у просуванні цього бачення.”

“У цьому передбаченому, але безпечному, середовищі співробітники та партнери зможуть впроваджувати інновації, спільно створювати та співпрацювати разом у масштабах таким чином, щоб отримати взаємну вигоду для космічної галузі в цілому. У міру нашого прогресу IBM сподівається на співпрацю з Sierra Space у низці ініціатив, щоб прискорити нові та інноваційні можливості для LEO та нової космічної економіки.”

Зображення: Sierra – Художнє враження від комп’ютерної космічної станції

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я