Virgin Orbit завершує репетицію першого британського космічного запуску на космодромі Корнуолл

0
310

Точне вікно для запуску – «Прометей-2» планується зробити першим орбітальним космічним запуском з Великобританії – буде визначено регуляторами запуску, повідомила компанія.

Остання ракета завершила повну репетицію в неділю, 2 жовтня. Компанія заявила, що це сталося через три місяці після успішного запуску її місії Straight Up.

“Це скорочення майже половини часу, необхідного між попередніми місіями компанії, разом зі значним зниженням вартості виробництва продовжує тенденцію швидкого розвитку компанії. у вищий робочий ритм.”

Переваги горизонтального запуску &# 8211; де корисний вантаж запускається ракетою в повітрі з літака на відповідній висоті над водоймою – включіть їх, щоб бути менш вразливими до несприятливих умов. Модифікований літальний апарат також може використовувати існуючу інфраструктуру аеропорту, як у випадку з Newquay.

Це відбувається – завершили репетицію запуску в США. На…

Давайте! ????

— Космопорт Корнуол (@SpaceCornwall)

Прометей-2

Створений компанією In-Space Missions, яка базується в Гемпширі, і розроблений спільно з Airbus Defense and Space, Prometheus-2 описано як результат співпраці між Міністерством оборони та міжнародними партнерами, включаючи Національне розвідувальне управління США (NRO).

Що входить до складу корисного навантаження історичного польоту?

Мініатюрний набір приладів для космічної погоди Dstl (Defence Science and Technology Laboratory) буде серед супутників на борту запуску на низькій навколоземній орбіті (LEO). ).

Супутникова місія Coordinated Ionospheric Reconstruction Cubesat Experiment (CIRCE) складається з двох супутників-кубів розміром 6U, які будуть запущені на близькополярну низьку орбіту навколо Землі в конфігурації «нитка перлів» (націлена на висоту 555 кілометрів).

“Після того, як він вийде на орбіту з космодрому Корнуолл, CIRCE покращить наше розуміння космічної погоди та допоможе нам захистити важливі супутники від багатьох небезпек, пов’язаних з роботою в космосі,” раніше  віце-маршал авіації Пол Годфрі, командувач Космічним командуванням Великобританії.

Також у корисному навантаженні буде перший оманський супутник CubeSat Aman, який вже успішно підготувався до запуску (поміщений у пусковий дозатор і пройшов серію перевірок). Супутник для спостереження за Землею стане першою космічною місією Оману.

“Інтеграція супутників є важливою віхою в плані відправити перший оманський космічний корабель у космос у 2022 році,&#8221 ; Абдулазіз Джаафар, генеральний директор ECTO, технологічної компанії з Оману. “Надзвичайно приємно спостерігати за розгортанням цього першого в своєму роді проекту в історії країни, і ми з нетерпінням чекаємо його завершення, яке відбудеться пізніше цього року, коли його буде запущено в низькі Орбіта навколо Землі.”

Мохаве

У суботу, 2 липня, Virgin Orbit здійснила четверту місію доставки супутника, який був нічним запуском з Мохаве в Каліфорнії через Cosmic Girl (на фото). , модифікований Boeing 747.

У той час це розглядалося як попередній етап перед запланованим компанією запуском із космодрому Корнуолл.

Virgin Orbit — каліфорнійська компанія із запуску супутників.

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я