Leonardo автоматизує наскрізну установку для випробувань радарів винищувача

0
294

< p>Описується як “одна кнопка” рішення для досягнення 24-30-годинного випробування радіолокаційної антени, випробувальна установка – називається виробничим ближнім діапазоном (PNFR) – повністю автоматизована та розташована на майданчику компанії Crewe Toll в Единбурзі.

“Мета цього новаторського автоматизованого діапазону ближнього поля полягає в тому, що він буквально дозволяє нам взяти щойно збудований радіолокаційну решітку повністю перевірити, і дійти до того, що ми готові доставити її без втручання людини, ” сказав Керс.

“Тож півгодини роботи, щоб налаштувати все, і через 30 годин у нас є повністю перевірений і функціональний масив.”

< p>Компанія сподівається, що об’єкт PNFR – з його здатністю швидко перемикатися між лазером для вирівнювання та різними хвилевідними радіочастотними зондами – буде “змінювати правила гри”. Завдяки автоматизації складної процедури тестування можна обробити більше радіолокаційних антен протягом коротшого періоду часу з більш узгодженими контрольованими результатами.

“Наша команда повністю автоматизувала весь процес, практично видаливши все втручання людини,” додав Керс.

“У минулому для тестування та створення звіту про тестування для кожного масиву потрібно було в середньому 120 годин протягом 5–7 днів, коли хтось постійно був присутній. Тривалість скорочена приблизно до 30 годин, і немає потреби в будь-якій присутності, окрім самого початку та кінця.”

Система фактично була запущена в експлуатацію на початку цього року, каже Леонардо.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я