Університет Ноттінгема відкриває консультації щодо електродвигунів

0
290

Спеціалісти Nottingham Drive (NDSS) нададуть &# 8220;спеціалізована розробка, виробництво та випробування електродвигунів і приводів для підтримки індустріалізації силових електронних перетворювачів, електричних машин і приводів від проектування до виробництва та тестування”, згідно з університетом.

Це розташована в нещодавно відкритому Центрі силової електроніки та машин (PEMC) і має доступ до обладнання вартістю понад 20 мільйонів фунтів стерлінгів. Фінансування надійшло від Research England, Getting Building Fund, D2N2, Wolfson Foundation і Driving the Electric Revolution Industrialization Center (DER-IC або партнером якого є Ноттінгем).

“Протягом За останні 25 років ми створили сховище інтелектуальної власності в цій тематичній галузі, і зробити це доступним для компаній, щоб отримати вигоду від цього, є ключовою частиною того, що ми робимо, щоб підтримати рух до електрифікації та розвитку ланцюга постачання у Великобританії,&# 8221; сказав генеральний менеджер NDSS Хітендра Хірані (на фото).

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я