Wyld Networks запускає глобальний супутниковий сервіс IoT

0
254

Приклади програм із використанням супутників на низькій навколоземній орбіті (LEO). це можуть бути комунальні та енергетичні компанії, які контролюють свої системи та обладнання без відвідування об’єктів, збирання даних для сільського господарства та управління навколишнім середовищем, а також відстеження товарів і активів на морі чи суші в глобальних ланцюгах постачання.

«Запуск послуга супутникової мережі Wyld IoT дозволить нам підключати дані з низьким енергоспоживанням до супутників LEO та доставляти ці дані клієнтам, які цього потребують», – генеральний директор Wyld Networks Аластер Вільямсон.

&#8220 ;Ми з нетерпінням чекаємо можливості підключення, щоб задовольнити швидкозростаючий попит на 85% поверхні Землі з невеликим або без поточних послуг». у Кембриджі, Великобританія, посилається на те, що стримується відсутність глобального зв’язку зростання Інтернету речей від додавання 2 трильйонів доларів до глобального ВВП протягом наступних десяти років.

Wyld Networks

Це Оксфордська зустріч у Кембриджі. Минулого місяця оксфордська компанія Lacuna Space, постачальник глобального супутникового зв’язку для IoT, уклала партнерство з Wyld Networks.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я