Уряд Великобританії має намір приєднатися до Atlantic Constellation із супутником Pathfinder

0
108

Поряд з Іспанією та Португалією Великобританія внесе “pathfinder” супутник, призначений для раннього виявлення індикаторів зміни клімату. Його побудує британський космічний стартап Open Cosmos за фінансування, надане Космічним агентством Великої Британії.

Чотири супутники будуть запущені в одній орбітальній площині та становитимуть першу партію сузір’я.

Компанія, що базується в Оксфордширі, у Harwell Space Campus, каже, що британський супутник збільшить частоту повторного відвідування на 33% на початку формування Constellation, пропонуючи регулярно оновлювані дані та допоміжні послуги, такі як виявлення, моніторингу та пом’якшення наслідків стихійних лих.

Прототип супутника буде побудований компанією Open Cosmos у її штаб-квартирі в Harwell Space Campus, використовуючи ту саму конструкцію, що й три португальські супутники.

Чотири супутники будуть запущені в одній орбітальній площині, складаючи першу партію сузір'я. Супутник Великобританії збільшить частоту повторного відвідування на 33% на початку формування Constellation, пропонуючи цінні й регулярно оновлювані дані та підтримуючи важливі послуги, такі як виявлення, моніторинг і пом’якшення стихійних лих.

“Спостереження за Землею відіграватиме надзвичайно важливу роль у вирішенні глобальних проблем, таких як зміна клімату та допомога після стихійних лих, надаючи необхідні нам дані швидко, одночасно підтримуючи такі ключові галузі Великобританії, як сільське господарство та енергетика,” Державний міністр Департаменту науки, інновацій і технологій Ендрю Гріффіт.

“Працюючи з Open Cosmos над новим супутником і підтримуючи наших атлантичних партнерів, Іспанію та Португалію, ми можемо використовувати космічні технології для наших спільних цілей, одночасно створюючи нові навички, можливості та робочі місця для майбутнього розвитку економіки Великобританії. ”

Політика доступу до даних і надання даних членам Atlantic Constellation ще не визначена. Однак очікується, що протягом першого року роботи британські користувачі зможуть керувати супутником над цікавою територією та отримувати переваги від високочастотних даних і коротшого часу повторного візиту над Великобританією.

& #8220;Створення спільного супутникового угруповання є дуже ефективним способом повторного перегляду різноманітних даних для кожного регіону, що цікавить,” сказав Рафаель Жорда Сік’є, генеральний директор Open Cosmos.

“Сполучене бажання Сполученого Королівства приєднатися до Португалії та Іспанії в Атлантичному сузір’ї є великим кроком вперед у національній стратегії EO, і ми дуже пишаємося тим, що Open Компанія Cosmos уклала контракт на поставку першого британського супутника Pathfinder.”

Зобов’язання покликане доповнити внески Великобританії в програму ЄС «Коперник», Європейське космічне агентство та двосторонні місії. Зокрема, Космічне агентство Великобританії надає 3 мільйони фунтів стерлінгів на підтримку створення нового супутника.

Open Cosmos – це стартап, який стоїть за проектом, який прагне об’єднати дані про зміну клімату. По суті, суб’єкти, які додають супутники до сузір’я, отримують доступ до ширших даних. У неї є офіси в Іспанії та Португалії.

Космічна конференція Великої Британії

Конференція, яка залучає уряди, промисловість і наукові кола, проводиться 21-23 листопада в Белфасті під темою « Космос для нашого майбутнього».

Місцем проведення подій для британського космічного сектору, що проводяться раз на два роки, є конференц-центр ICC у Белфасті.

Цьогорічної змістовної програми є три основні напрямки: ВІДКРИЙТЕ (потенціал космосу), GROW (можливості даних і штучного інтелекту) і SECURE (активи та послуги, що готові до майбутнього). Крім того, тут є учасники виставки, заходи для нетворкінгу та гала-вечеря

Див. також:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я