Electronica: канал 30 Гбіт/с має віртуалізовані канали для потоків автомобільних даних

0
286

Брендований ADXpress для & #8216;автомобільні дані експрес’, “усі необроблені дані датчиків можуть бути передані через специфічні для датчиків віртуальні шляхи даних з детермінованою затримкою до одного або кількох блоків оцінки”, стверджує компанія. “Датчики можна підключити до вузла ADXpress через PCI Express, Ethernet або SPI. Зараз передача даних здійснюється за допомогою електрики зі швидкістю 30 Гбіт/с або за допомогою оптичного носія зі швидкістю 4 x 24 Гбіт/с – швидкість передачі даних, по суті, обмежується лише середовищем фізичного рівня та можливостями технологічного вузла.”

Компанія вже має ‘APIX’, послідовну передачу даних 30 Гбіт/с. посилання для піксельних даних. На відміну від APIX, йдеться в повідомленні, ADXpress має бути універсальним для піксельних, Ethernet, сенсорних, лідарних або радарних даних: він «відкриває можливості щодо мережевої архітектури та топології: відео, наприклад, через PCI Express&# 8221;.

Його віртуальні шляхи даних передаються в комірках постійного розміру, при цьому всі комірки проходять однаковий шлях через мережу (на відміну від Інтернет-протоколу), тому затримка та тремтіння можуть бути постійними. Мультиплексування, повторення та дублювання можуть відбуватися на рівні обробки клітинок даних незалежно від служби.

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я