Спонсорований вміст: electronica 2022: NGK представляє свою новітню керамічну технологію в напрямку розширення співпраці

0
279

NGK продемонструє джерело живлення пристроїв Інтернету речей, EnerCera® та унікальні керамічні технології, такі як пластини з нітриду галію (GaN) і зв’язані пластини.

Крім того, 16 листопада д-р Макото Івай з NGK Europe GmbH планує провести презентацію про потенціал EnerCera для реалізації рішень, що не потребують обслуговування, шляхом поєднання WPT і збору енергії.

Контроль температури та вологості та якість візуалізація від виноробні до клієнтів.

EnerCera, блок живлення для пристроїв IoT

Ультракомпактний і тонкий перезаряджуваний літій-іонний акумулятор EnerCera — це високотермостійкий перезаряджуваний акумулятор, здатний витримувати температуру до 105°C. Він дуже міцний завдяки використанню керамічних електродів, і його можна використовувати як резервне джерело живлення для пристроїв і датчиків, які працюють у суворих умовах, таких як автоматика виробництва (FA) і заводи.

Однією з унікальних особливостей EnerCera є його здатність накопичувати навіть невелику кількість електроенергії завдяки низькому внутрішньому опору. У поєднанні з технологією збору енергії, технологіями джерела живлення, такими як фотоелектричні елементи та бездротова передача енергії (WPT), EnerCera дозволяє використовувати автономні пристрої IoT, які можна використовувати протягом тривалого часу без заміни батареї, наприклад монітори температури та вологості для логістики.

Літій-іонний акумулятор EnerCera.

Співпраця для різноманітних програм

NGK представить приклади програм за допомогою відео та експонатів AR (доповненої реальності), за допомогою яких відвідувачі зможуть випробувати конкретні сценарії використання автономних пристроїв IoT, які використовують EnerCera. Крім того, вперше на виставці демонструється пристрій для відстеження положення в приміщенні/зовні на сонячних батареях. Поєднання фотоелектричних елементів з EnerCera позбавляє від необхідності заміни батареї та заряджання, необхідних для звичайних трекерів, таким чином дозволяючи трекеру не потребувати технічного обслуговування. EnerCera можна використовувати як носимий пристрій, і він сприяє економії праці, візуалізуючи потік працівників на заводах і підвищуючи ефективність операцій. Для розробки рішень NGK активно співпрацює з такими партнерами, як Panasonic Corporation, Exeger Operations AB, TOREX Semiconductor Ltd., Fujikura Ltd. та багато інших.

GaN пластини

На стенді NGK представить напівізоляційну пластину GaN і провідну пластину GaN для лазерних діодів і силових пристроїв. Пластина GaN демонструє нижчу щільність дислокацій, утворену власним методом рідкофазного вирощування кристалів NGK. Пластина GaN має невелику кількість кристалічних дислокацій, що покращує продуктивність радіочастотних пристроїв для базових станцій бездротового зв’язку 5G і 6G, різних радарів і супутникового зв’язку.

З’єднана пластина ers
На стенді також будуть представлені нові зв’язані пластини з п’єзоелектричного матеріалу, PZT і монокристалічного кремнію як базової підкладки. Вони реалізуються за допомогою техніки прямого склеювання та високоточного полірування. Комбінації різних матеріалів дозволяють скріпленим пластинам забезпечувати продуктивність і функціональність, ніж пластини, виготовлені з одного матеріалу, наприклад, придушення теплового розширення, забезпечення механічної міцності та підвищення теплопровідності. Пластини, скріплені спеченим PZT, можна використовувати для MEMS-динаміків і датчиків дальності, які використовуються, наприклад, для автономного водіння. Базову підкладку можна вибрати з будь-яких матеріалів, таких як кремній, сапфір, кришталь або скло.

Пластини GaN, пластини великого діаметру (виготовлені з напівпрозорої глиноземної кераміки), пластини з кріпленням.

< p>Відвідайте стенд NGK за адресою на Electronica 2022

Деталі презентації

Дата й час: 16 листопада 2022 р., 14:30–3 :00 вечора в залі B3.540

Тема: Нове рішення для пристроїв IoT, що не потребують обслуговування, за допомогою напівтвердотільних літій-іонних акумуляторних батарей EnerCeraⓇ

Спікер: доктор Макото Івай. Менеджер, New Value Business Group, NGK Europe GmbH

Про NGK Insulators, Ltd.

Заснована в 1919 році, провідна компанія в галузі кераміки, NGK використала свою унікальну керамічну технологію для розробки численних продуктів, які вирішують соціальні проблеми, зосереджуючись на двох сферах бізнесу: «вуглецевий нейтралітет» і «цифрове суспільство».

EnerCera спеціальний сайт

Для подальших запитів звертайтеся:

Источник: electronicsweekly.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я